Wynajem nieruchomości

Masz nieruchomość na wynajem w Warszawie lub okolicach? Wynajmij sprawnie swoje mieszkanie lub dom z Homely Estates.
Wynajem Nieruchomości - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie w tle - Aneks kuchenny

Jak wygląda proces wynajmu nieruchomości z Homely Estates

1. Poznanie preferencji właściciela

Kluczem do naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów. Dlatego proces wynajmu zaczynamy od poznania preferencji naszych klientów, aby móc przedstawić najbardziej dopasowaną ofertę.

2. Ocena potencjału nieruchomości

Dzięki weryfikacji stanu nieruchomości nasi doradcy będą w stanie zaproponować możliwości zwiększenia jej atrakcyjności oraz odpowiednio skomponować ofertę wynajmu ukierunkowaną na zalety nieruchomości.

3. Przygotowanie niezbędnych dokumentów

Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi naszych klientów przygotowując ofertę nieruchomości potrzebujemy zweryfikować niezbędne dokumenty. Spokojnie, to tylko kwestia formalności, a dzięki temu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm procesu.

4. Utworzenie profilu potencjalnego najemcy

Uwzględniając takie aspekty jak lokalizacja nieruchomości, jej wielkość, czy standard określamy profil potencjalnego najemcy. Dzięki temu będziemy w stanie odpowiednio dostosować treść oferty i drogę komunikacji.

5. Prognoza ceny najmu

Zależy nam, by nieruchomość została wynajęta po korzystnej stawce, jednak równocześnie dostosujemy się do rynku. Uwzględniamy preferencje właściciela dotyczące czasu, w jakim chciałby ją wynająć, dlatego też przedstawiamy stawki o różnej atrakcyjności i konkurencyjności.

6. Sesja zdjęciowa nieruchomości

Dobrze wykonane fotografie gwarantują dużo większe zainteresowanie ofertą, co przekłada się na większą liczbę potencjalnych klientów.

7. Przygotowanie i publikacja oferty

Przygotowując ogłoszenie skupiamy się na utworzonym profilu potencjalnego najemcy oraz największych zaletach danej nieruchomości. Odpowiednio przygotowana oferta to oszczędność czasu oraz większa szansa na pomyślne zakończenie procesu.

8. Weryfikacja najemców

Odpowiednio przeprowadzona weryfikacja potencjalnych najemców pozwoli zaoszczędzić czas, a także stanowi podstawę bezpieczeństwa nieruchomości. Naszym celem jest przekazanie Państwa nieruchomości w odpowiedzialne ręce.

9. Prezentacja nieruchomości

Prezentacja to kluczowy etap procesu, podczas którego potencjalni najemcy mogą zapoznać się z nieruchomością, a przez to podjąć ostateczną decyzję. W obecnej sytuacji jest to utrudnione, jednak dostarczamy rozwiązania, które pozwolą na wirtualną prezentację.

10. Podpisanie umowy najmu

Przygotowujemy umowy, które uwzględniają wiele sytuacji, o których często wynajmujący zapominają. Rzetelnie przygotowane dokumenty gwarantują spokój w trakcie trwania najmu, a w kwestiach spornych rozwieją wątpliwości.
Warunki Otwarte - Sprzedaż Nieruchomości - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Otwarta Kłódka - Ikona

Warunki otwarte

Wyłączność - Sprzedaż Nieruchomości - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Diament - Ikona

Wyłączność

Czym jest Home Staging? Jakie korzyści daje wirtualny spacer?

Obsługa zdalna

Oferujemy możliwość przeprowadzenia procesu wynajmu zdalnie. Kliknij przycisk poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

Wybrane realizacje

Realizacja - Wynajem - Grupy AK Krybar - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie nieruchomości

Mieszkanie, 2 pokoje, 46 m2

Sprawdź jak wynajęliśmy sprawnie mieszkanie zgodnie z oczekiwaniami wynajmującego dzięki dotarciu do ponad 50 000 osób.

Realizacja - Wynajem - Puławska - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie nieruchomości

Mieszkanie, 2 pokoje, 59 m2

Sprawdź jak wynajęliśmy mieszkanie zgodnie z oczekiwaniami wynajmującego w zaledwie 2 dni od końca poprzedniego najmu.

Wszystkie nasze oferty nieruchomości na wynajem znajdziesz na portalu otodom

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci korzystnie wynająć mieszkanie, dom lub nieruchomość komercyjną.

Wynajmij swoją nieruchomość

Zaoszczędź swój cenny czas

Prezentacja nieruchomości i kontakt z osobami zainteresowanymi nieruchomością to często żmudna praca. Niestety nie zawsze pierwszy potencjalny najemca jest w stanie podjąć szybką decyzję. W trosce o czas naszych klientów przejmujemy ten czasochłonny obowiązek i opiekujemy się całym procesem aż do podpisania umowy najmu.

Doradzamy jak urządzić mieszkanie

Na rynku nieruchomości można znaleźć tysiące różnorodnych ofert. Staramy się, by nasze były wyjątkowe. Dlatego też doradzamy naszym klientom jak wyróżnić ich nieruchomości. Często nieznaczne zmiany w lokalu powodują dużo większy poziom zainteresowania ofertą. Sugerujemy jak niewielkim kosztem znacząco podnieść przychody z wynajmu.

Dokładne szacowanie ceny najmu

Każdy dzień, gdy nieruchomość pozostaje bez najemcy, traktujemy jako straty finansowe. W związku z tym staramy się zaproponować Wynajmującemu takie stawki, które pozwolą w jak najkrótszym czasie wynająć nieruchomość przy jednocześnie jak najwyższej stawce.

Poleć Nas i Zgarnij 10% Zniżki!

Zyskaj więcej, polecając nas znajomym. Za każdą osobę, która skorzysta z naszych usług dzięki Twojemu poleceniu, otrzymasz 10% rabatu na kolejną usługę.