Nieruchomości na sprzedaż

Zobacz aktualne oferty nieruchomości na sprzedaż w Warszawie i okolicach. Znajdź swój nowy dom lub mieszkanie z Homely Estates.
Sprzedaż - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie w tle

Jak wygląda proces kupna nieruchomości z Homely Estates

1. Poznanie potrzeb klienta

Kupno mieszkania to dla wielu jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Jest to inwestycja podejmowana na lata, dlatego decyzje z nią związane powinny być podjęte ze szczególną uwagą.

2. Selekcja nieruchomości

Rynek nieruchomości składa się z tysięcy ofert. Naszym klientom prezentujemy listę wyselekcjonowych nieruchomości, które naszym zdaniem są najlepiej dopasowane do ich potrzeb i kryteriów wyszukiwania.

3. Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości

Chcąc uniknąć niepożądanych sytuacji oraz zagwarantować bezpieczeństwo podpisywanych umów, zawsze dokładnie sprawdzamy stan prawny oferowanych nieruchomości. Dzięki temu oszczędzamy również czas naszych klientów.

4. Prezentacja wybranych nieruchomości

Oglądanie kolejnych nieruchomości jest niezwykle angażujące i czasochłonne. Dlatego też wprowadzamy różne formy poznawania nieruchomości, by zaoszczędzić Twój czas.

5. Pomoc w negocjacjach warunków umowy

Przeglądając tysiące ofert jesteśmy w stanie opowiedzieć o bieżącej sytuacji na rynku i warunkach możliwych do wynegocjowania.

6. Udział w finalizacji umowy

Chcąc zapewnić gwarancję jakości podpisywanych umów sugerujemy naszym klientom jakie zapisy powinny się w nich znaleźć, by byli zabezpieczeni od niepożądanych konsekwencji.

Tylko pewne nieruchomości

Zakup mieszkania to wyjątkowa inwestycja, dlatego nie można sobie pozwolić na ryzyko. Dbamy, by pracować tylko z wiarygodnymi właścicielami i rzetelnie sprawdzonymi nieruchomościami. Dzięki temu nasi klienci mogą być spokojni i wkrótce cieszyć się z nowego domu.

Nie warto przepłacać

Weryfikując cenę nieruchomości przyjmujemy proste założenie - nie warto przepłacać. Korzystając z bogatego doświadczenia i doskonałej znajomości rynku naszych ekspertów, nasi klienci mogą być pewni, że zapłacą za nieruchomość korzystną cenę.

Obsługa zdalna

Oferujemy możliwość przeprowadzenia procesu kupna zdalnie. Kliknij przycisk poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

Wszystkie nasze oferty nieruchomości na sprzedaż znajdziesz na portalu otodom

Poleć Nas i Zgarnij 10% Zniżki!

Zyskaj więcej, polecając nas znajomym. Za każdą osobę, która skorzysta z naszych usług dzięki Twojemu poleceniu, otrzymasz 10% rabatu na kolejną usługę.