Wynajem

Jak wygląda proces najmu nieruchomości z Homely Estates

1. Poznanie potrzeb najemcy

Najmowana nieruchomość staje się domem, dlatego ważne jest, by odpowiednio ją dobrać. Dlatego też proces najmu zaczynamy od dokładnego poznania potrzeb naszych klientów.

2. Selekcja nieruchomości

Rynek nieruchomości składa się z tysięcy ofert. Naszym klientom prezentujemy listę wyselekcjonowych nieruchomości, które naszym zdaniem są najlepiej dopasowane do ich potrzeb i kryteriów wyszukiwania.

3. Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości

Chcąc uniknąć niepożądanych sytuacji oraz zagwarantować bezpieczeństwo podpisywanych umów, zawsze dokładnie sprawdzamy stan prawny oferowanych nieruchomości. Dzięki temu oszczędzamy również czas naszych klientów.

4. Prezentacja wybranych nieruchomości

Oglądanie kolejnych nieruchomości jest niezwykle angażujące i czasochłonne. Dlatego też wprowadzamy różne formy poznawania nieruchomości, by zaoszczędzić Twój czas.

5. Pomoc w negocjacjach warunków umowy

Przeglądając tysiące ofert jesteśmy w stanie opowiedzieć o bieżącej sytuacji na rynku i warunkach możliwych do wynegocjowania.

6. Udział w finalizacji umowy

Chcąc zapewnić gwarancję jakości podpisywanych umów sugerujemy naszym klientom jakie zapisy powinny się w nich znaleźć, by byli zabezpieczeni od niepożądanych konsekwencji.

Znajomość rynku

Czy da się poznać wszystkie oferty na rynku? Być może. Ale czy nie szkoda czasu? Warto zaufać ekspertom, którzy codziennie oglądając setki ofert doskonale orientują się jakie warunki można uzyskać na rynku i które oferty są naprawdę atrakcyjne. Naszym klientom przedstawiamy tylko takie.

Weryfikacja stanu prawnego

Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości przekłada się na gwarancję bezpieczeństwa prawidłowego przebiegu procesu najmu. Sprawdzamy każdy szczegół dokumentacji, by nasi klienci mogli cieszyć się spokojem przez cały okres trwania umowy.

Odroczona płatność

Czynsz za pierwszy miesiąc, kaucja, prowizja… Razem mogą stanowić niemałą kwotę. A gdyby nie płacić wszystkiego na raz?

Skorzystaj z odroczonej płatności

Opłaty związane z początkiem najmu potrafią przyprawić o ból głowy, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Dzięki odroczonej prowizji nie musisz martwić się wysokimi kosztami związanymi z rozpoczęciem najmu! Umożliwiamy rozliczenie się dopiero po 30 dniach, dzięki któremu możliwe będzie bardziej komfortowe zaplanowanie budżetu.

Obsługa zdalna

Oferujemy możliwość przeprowadzenia procesu najmu zdalnie. Kliknij przycisk poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

Wszystkie nasze oferty nieruchomości na wynajem znajdziesz na portalu otodom

Nieruchomości Na Wynajem - Homely Estates - Biuro Nieruchomości