Obsługa zdalna

Pandemia w wielu aspektach wywróciła nasz świat do góry nogami i ograniczyła nasze możliwości. Jednak nie powstrzymała nas od tego co w naszym życiu naprawdę ważne. Dzięki nowoczesnym technologiom możemy dalej spełniać swoje marzenia i kreować rzeczywistość jaką chcemy.

W trosce o bezpieczeństwo zarówno naszych klientów jak i opiekujących się nimi ekspertów, przystosowaliśmy naszą codzienną pracę do tych szczególnych warunków i wdrażamy rozwiązania, które pozwolą nam wykonać jak największą część pracy bez wychodzenia z domu.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!

Czemu warto?

Większe zainteresowanie

Oferty z wirtualnymi spacerami mają dwukrotnie większą skuteczność

Zaoszczędź czas na to co naprawdę lubisz

Nie trać czasu na korki i dojazd do prezentowanych mieszkań

Formalności proste jak nigdy

Większość formalności załatwisz w zaciszu swojego domu

Nie mieszkasz w pobliżu? To nie problem

Gdy my działamy, Ty możesz być na drugim końcu świata

Nasze działania

Sprawdź jakie rozwiązania wprowadzamy

Wirtualny spacer

Teraz oferty to nie tylko zdjęcia i opis nieruchomości. Dzięki dzięki nowym technologiom jesteśmy w stanie pokazać każdy szczegół nieruchomości.

Spotkania online

W celu poznania preferencji klientów oraz wstępnej rozmowy zapraszamy do wirtualnego spotkania, na którym możemy omówić wszystkie szczegóły bez wychodzenia z domu.

Prezentacje zdalne

Widok z okna, poziom hałasu, a nawet pojemość szaf, czyli wszystko, czego nie zobaczysz na zdjęciach możesz sprawdzić nawet bez wychodzenia z domu. Zweryfikuj lokale online, aby osobiście obejrzeć najlepszy z nich.

Umówmy się, by porozmawiać o współpracy