O Nas

Homely Estates to więcej niż tylko biuro nieruchomości. Stawiamy przede wszystkim na satysfakcję klienta z wykonanej usługi.
Salon - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie w tle

Kim jesteśmy?

Poznaj nas lepiej

Doświadczenie zbierane w praktyce

Biuro nieruchomości Homely Estates to nowa marka na rynku nieruchomości, która powstała w celu dostarczenia najwyższej jakości usług. Doświadczenie zebrane m. in. na rynku nieruchomości komercyjnych, gwarantuje solidność i skrupulatność przeprowadzanych procesów oraz najwyższy poziom negocjacji.

Podstawowym wyznacznikiem naszego sukcesu jest satysfakcja klienta z przeprowadzonego procesu. Dlatego też tak ważna jest dla nas współpraca i dialog z klientami. Dbamy o to, aby spełnić ich oczekiwania. W tym celu jeszcze przed nawiązaniem współpracy staramy się jak najlepiej poznać preferencje osób zainteresowanych współpracą. W trakcie świadczenia usługi pośrednictwa przedstawiamy i wspólnie analizujemy różne możliwości, w celu ustalenia i wyboru najlepszego możliwego rozwiązania.Współpracujemy z ekspertami z różnych branż związanych z rynkiem nieruchomości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować opiekę nad procesem oraz porady w szerokim zakresie tematyki dotyczącej nieruchomości. Dostarczamy rozwiązania między innymi w kwestiach prawnych, kredytowych, a także podatkowych.

Więcej niż tylko proces...

Homely Estates to nie tylko biuro nieruchomości, ale przede wszystkim ludzie. Współpracujemy z ludźmi, a nie z klientami, dlatego tak ważna jest dla nas ich satysfakcja. Poszukiwanie mieszkania to tworzenie warunków do życia, w związku z tym skupiamy się na spełnianiu potrzeb ludzi. Nasze oferty tworzymy z myślą o indywidualnych preferencjach, a z nieruchomości potrafimy wydobyć maksymalny potencjał. Doradzamy jak z nieruchomości stworzyć prawdziwy dom, czyli miejsce, do którego zawsze wracasz z przyjemnością. Nasza współpraca nie kończy się wraz z przekazaniem kluczy, ale dbamy o Twoje “cztery kąty” tak długo jak tego chcesz.
Każdą współpracę opieramy o starannie przygotowaną strategię. Procesy wynajmu czy sprzedaży to nie tylko przygotowanie dokumentacji i finalizacja transakcji, ale również konsultacje w zakresie architektonicznym oraz doradztwo prawne i podatkowe. Każdy agent nieruchomości, czy może raczej “opiekun nieruchomości”, dostosuje się do najbardziej nietypowych potrzeb oraz spełni niestandardowe życzenia. Na nasz sukces składa się przede wszystkim satysfakcja osób, które nam zaufały.
O nas - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie w tle - Praca zespołowa

Nasza Wizja

Na naszą wizję składają się przede wszystkim kryteria funkcjonowania oraz motywacja, jaką jest cel, który sobie stawiamy – zapewnienie satysfakcjonującego wykorzystania nieruchomości. Pozawala nam to kreślić ramy działalności i pomaga stopniowo osiągać zrównoważony, jakościowy wzrost.
  • Ludzie: dążymy do tworzenia relacji, dlatego tak istotnym elementem naszej codziennej działalności są ludzie – zarówno nasi pracownicy, jak również klienci, których codziennie spotykamy.
  • Zakres usług: dzięki poznaniu indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów jesteśmy w stanie dostosować zakres usług oraz warunki współpracy do każdego zainteresowanego.
  • Partnerzy: współpracujemy z ekspertami z różnych branż powiązanych z rynkiem nieruchomości, dlatego też jesteśmy w stanie przygotować poradę w prawie każdej problematyce dotyczącej nieruchomości.
  • Rzetelność: Dbając o relacje z naszymi klientami dokładamy pełnię sił, by oferowane przez nas usługi charakteryzowały się najwyższą jakością, której miarą jest poziom satysfakcji naszych kontrahentów.

Nasza Misja

Naszą misją jest zapewnienie możliwości stworzenia prawdziwie własnych „czterech kątów”. Rynek nieruchomości jest zbiorem ofert tak szerokim jak morze. Część z nich jest podobna jak przysłowiowe krople wody, jednak nie zawsze łatwe jest znalezienie tej idealnej. Dlatego też korzystając ze wszelkich dostępnych narzędzi staramy się najpierw poznać oczekiwania naszych klientów, stworzyć profil idealnej nieruchomości, a w końcu znaleźć tę wyjątkową w „morzu” innych ofert.

Jednak rynek nieruchomości to nie tylko poszukiwanie idealnego miejsca. Od lat nieruchomości stanowią elementarny przykład „bezpiecznej” inwestycji, dlatego też niezależnie od wahań koniunktury i zmieniającego się poziomu inflacji, rynek ten przyciąga rzeszę inwestorów. Właściciele nieruchomości powierzają nam część swojego dobytku, abyśmy w pełnym zakresie wykorzystali jego potencjał. Dlatego też tak ważnym zadaniem jest dla nas stworzenie odpowiednich warunków do zadowalającego zastosowania ich dobytku.
Sprzedanych nieruchomości
0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Wynajętych mieszkań
0 +
Wystawionych ogłoszeń
0 +

Z kim współpracujemy?

Nasi partnerzy

I wielu innych