Inwestycje Zagraniczne

Inwestycje zagraniczne - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie w tle - Acropolis Homes - Kamares Village
Inwestycje w nieruchomości zagraniczne to coraz popularniejsze rozwiązanie dla Polaków chcących uniknąć skutków kryzysu i inflacji. Coraz więcej osób poszukuje atrakcyjnych nieruchomości na południu Europy, gdzie panuje przyjazny klimat, a zapotrzebowanie na nieruchomości, szczególnie w okresie wakacyjnym, jest stale wysokie. W ubiegłym roku Polacy kupili o 161% więcej nieruchomości w samej Hiszpanii w porównaniu do roku poprzedzającego.

Czemu warto rozważyć zakup nieruchomości za granicą?

W obliczu ekonomicznych niepewności, inwestowanie w nieruchomości na południu Europy może być korzystnym rozwiązaniem. Takie inwestycje często zapewniają bezpieczne zyski finansowe. Sezon turystyczny trwa tutaj znacznie dłużej niż w północnych częściach kontynentu.
Zainteresowanie turystyczne przekłada się na zapotrzebowanie na nieruchomości, ale również na cały szereg usług, co wpływa na wysoki potencjał na rozwój działalności gospodarczej. Regiony o wyjątkowo przyjaznym klimacie, gdzie prawie cały rok jest słonecznie, są szczególnie atrakcyjne dla inwestorów.
Inwestycje zagraniczne - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie w tle - Grecja

Gdzie warto zainwestować za granicą?

Szukając miejsca do inwestycji, często szukamy idealnego miejsca do życia. Lokalizacje takie jak Cypr charakteryzują się wyjątkowo łagodnym klimatem, z długimi okresami słonecznej pogody przez cały rok. Na tej wyspie średnio 320 dni w roku jest słonecznych. Wśród wielu opcji dostępnych na rynku nieruchomości zagranicznych, Cypr wyróżnia się jako kraj oferujący wiele atrakcyjnych możliwości inwestycyjnych.
Przede wszystkim, Cypr posiada doskonałe połączenia lotnicze z wieloma krajami i należy do strefy Schengen, co ułatwia podróże oraz zarządzanie nieruchomościami na tym obszarze. Dzięki temu, inwestorzy mają możliwość składania regularnych wizyt na miejscu oraz łatwiejszego zarządzania swoimi nieruchomościami, co jest istotne w kontekście bezpieczeństwa i sukcesu inwestycji.
Cypr jest również doskonałym miejscem do prowadzenia biznesu. Od kilku lat stał się strategicznym miejscem dla wielu zagranicznych firm, które przenoszą tutaj swoje siedziby. Nieskomplikowany proces zakładania przedsiębiorstwa, możliwość zatrudniania obcokrajowców, a przede wszystkim jeden z najniższych, bo tylko 12,5-procentowy podatek dochodowy CIT, to główne czynniki, które zachęcają do podjęcia inwestycji w tym miejscu.

Cypr - nieruchomości na sprzedaż

Kolejnym atutem Cypru jest bogata oferta atrakcyjnych nieruchomości. Na wyspie można znaleźć różnorodne rodzaje nieruchomości, takie jak apartamenty, wille, domy czy działki budowlane, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających inwestorów.
Wysoki standard wykończenia, rozbudowane projekty oraz architektura łącząca nowoczesne rozwiązania z tradycyjnym stylem śródziemnomorskim to cechy charakterystyczne wielu projektów dostępnych na sprzedaż.
Inwestycje zagraniczne - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie w tle - Limassol

Jak kupić nieruchomość za granicą?

Inwestycja w nieruchomości to często duże wyzwanie, tym bardziej gdy robi się to na odległość kilku tysięcy kilometrów. Istotne jest wówczas bezpieczeństwo zawieranych transakcji oraz znajomość wszelkich niezbędnych formalności. Dlatego też Acropolis Homes, marka zbudowana na doświadczeniu Homely Estates, w swojej ofercie przedstawia wyłącznie sprawdzone inwestycje z rynku pierwotnego oraz wtórnego.
W trosce o naszych klientów współpracujemy tylko z deweloperami cieszącymi się bogatym i pełnym sukcesów doświadczeniem. Dzięki wieloletnim inwestycjom naszych partnerów, możemy dziś zaoferować nieruchomości w najatrakcyjniejszych lokalizacjach południowego Cypru oraz słonecznego wybrzeża Grecji.
Wspieramy już od początku kreowania się pomysłu na inwestycję poprzez zbadanie potrzeb naszych Klientów. Towarzyszymy aż po domknięcie wszelkich formalności na miejscu. Możemy zaoferować bezpłatną wycieczkę, podczas której będziesz mieć możliwość dobrze poznać wybraną nieruchomość. Pomożemy z transferem, zakwaterowaniem oraz dokładnym poznaniem wybranej lokalizacji.
Nasi lokalni partnerzy pomogą Państwu bezproblemowo sformalizować transakcje i są gotowi rozwiązać każdy problem. Wesprzemy w kwestiach prawnych i przy całej obsłudze transakcji, a nawet doradzimy w kwestiach związanych ze stałym pobytem, otwarciem lokalnego rachunku bankowego czy wyborze ośrodków edukacji.
Sprawdź dlaczego inwestycja zagraniczna to świetne rozwiązanie dla Ciebie. Dowiedz się więcej o inwestycji w wymarzone nieruchomości. Znajdź swoją śródziemnomorską rezydencję pośród czarującego krajobrazu.
Zaobserwuj nasze social media i bądź na bieżąco z Homely Estates, a nie przeoczysz kolejnych wpisów na blogu!

Najnowsze wpisy

Wynajem Krótkoterminowy Nieruchomości - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Apartament - Andersa

Jak rozliczać najem krótkoterminowy

Przeczytaj całość
Zarządzanie Najmem Krótkoterminowym - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie w tle - Airbnb

Zarządzanie najmem krótkoterminowym: Czy warto skorzystać z profesjonalnej usługi?

Przeczytaj całość
Wynajem Krótkoterminowy Nieruchomości - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie w tle - Łóżko

Wynajem krótkoterminowy – jak zacząć?

Przeczytaj całość
Czemu warto sprzedać mieszkanie z biurem nieruchomości - Homely Estates - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie w tle - Wady mieszkania

Tajemnica szczęścia: zakochaj się w swoim domu

Przeczytaj całość