Kariera

Homely Estates to młody zespół ekspertów, których celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości. Bogate doświadczenie zebrane w różnych sektorach rynku nieruchomości pozwoliło przygotować wysokie standardy pracy.

Elastyczny tryb pracy

Odpowiedni balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym to coś, co wyjątkowo sobie cenisz? Jako pośrednik sam dostosowujesz swój rytm dnia i organizację pracy.

Efektywny system wynagrodzeń

Rynek nieruchomości to interesujące wyzwania, ale również ciekawe kontakty i wysokie zarobki. W Homely Estates doceniamy zaangażowanie, dlatego to od Ciebie zależy wysokość zarobków.

Szkolenia pełne wiedzy

W Homely Estates pracujesz na własny rachunek, jednak od samego początku zapewniamy pełną opiekę i rozwój. Przekazujemy najważniejsze umiejętności sprzedażowe, dzielimy się praktycznymi wskazówkami i stale pracujemy nad własnym rozwojem.

Realna możliwość rozwoju

Podczas, gdy w wielu korporacjach możliwość rozwoju to miejska legenda, z Homely Estates naprawdę możesz rozwinąć skrzydła. Jesteśmy młodym i rozwijającym się zespołem, dlatego każdy odgrywa istotną rolę w tworzeniu firmy.

Dołącz do nas już dziś